Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu bądź podobnych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To także całe co niemiara idealnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to w pewnych momentach defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bezbłędnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.